• SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
  • + 48 608 612 680
  • solarmontaz@wp.pl
ophuabakprzemyslawpasewicz

P.H.U. Abak Przemysław Pasewicz jest firmą działającą na rynku polskim od ponad dwudziestu lat. W tym okresie zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie montaży instalacji fotowoltaicznych oraz kolektorów słonecznych m.in. na terenach gminy Międzyrzecz, Świebodzin, Żukowo, Dolina Wisłoka, a także współpracowaliśmy jako Podwykonawca systemów solarnych z licznymi, wiodącymi Firmami z branży fotowoltaicznej i ogólnobudowlanej.

Działamy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województw: wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz dolnośląskiego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz sprawne brygady montażowe, dzięki czemu wszelkie zlecenia realizujemy szybko, terminowo i profesjonalnie, co pozwala nam zaoferować naszym Klientom konkurencyjne ceny.

5-powodow1

V

+48 608 612 680

V

solarmontaz@wp.pl

Zadowoleni Klienci – największym powodem do satysfakcji dla nas jest zadowolenie Naszych Klientów oraz fakt, że polecają Oni nasze usługi kolejnym Odbiorcom. Przez ponad 22 lata naszej działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji zarówno dla Klientów Indywidualnych, Firm jak i Instytucji Publicznych każdorazowo uzyskując pozytywną informację zwrotną.

Profesjonalizm i doświadczenie – od wielu lat specjalizujemy się w montażach systemów solarnych i mamy na koncie wiele inwestycji w rożnych regionach Polski przy użyciu różnych urządzeń wiodących Producentów na rynku. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oferujemy zoptymalizowane systemy idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Nie jesteśmy związani bezpośrednio z żadnym Producentem więc nasze propozycje systemów dla Państwa wybierane są w oparciu o dokładną analizę warunków, wizje lokalne oraz założone osiągi aby zapewnić Państwu maksymalne zadowolenie z inwestycji.

Optymalne rozwiązania – nasze systemy są zawsze zoptymalizowane, dokładamy wszelkich starań aby ograniczyć koszty Państwa inwestycji przy zachowaniu najwyższych oczekiwanych parametrów i maksymalnej wydajności, dopasowanej do Państwa potrzeb.

Przystępne ceny – systemy ABAK wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i urządzeń, co w połączeniu z naszym doświadczeniem, optymalizacją każdego projektu oraz wieloletniemu doświadczeniu i szerokim kontaktom z wiodącymi Producentami krajowymi i zagranicznymi pozwala uzyskać bardzo atrakcyjne koszty Państwa inwestycji.

Wysoka jakość urządzeń – w swojej ofercie posiadamy urządzenia i systemy wiodących Producentów krajowych i zagranicznych. Nasze instalacje są wykonane przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku dlatego są bardzo wydajne, bezpieczne i ekologiczne. Nasze wieloletnie doświadczenie i liczne zrealizowane inwestycje sprawiają, że mając zaufanie do stosowanych przez nas technologii, z pełnym przekonaniem udzielamy 25-letniej gwarancji związanej z ich wydajnością.