• SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
  • + 48 608 612 680
  • solarmontaz@wp.pl
kredyt-ekologiczny
O NASZEJ
FIRMIE
KOLEKTORY
SŁONECZNE
POMPY
CIEPŁA
KOTŁY
fotowoltaiczne
ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU!

W Nowym Roku startują Nowe Dotacje
dotyczące wykorzystania odnawialnych źródeł energii!!!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji
na temat możliwości dofinansowania inwestycji w Państwa rejonie!

Panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne w specjalnych, promocyjnych cenach! Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!: 608 612 680

masz-pytania
prosty-i-latwy-proces-instalacji

Przemysław Pasewicz

V

+48 608 612 680

V

solarmontaz@wp.pl

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania:

– jak uzyskać dofinansowanie do 45%

– jak wybrać system, który najlepiej zaspokoi Państwa potrzeby?

– jaki jest koszt inwestycji w Państwa konkretnym przypadku?

Serdecznie zapraszam
do kontaktu ze mną!

Zaufanie naszych Klientów jest dla nas kluczowe, dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, a proponowane Państwu rozwiązania są zoptymalizowane i dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. posiadamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu koncepcji i ich wdrażaniu, od lat współpracujemy z wiodącymi Producentami systemów na rynku polskim i Producentami zagranicznymi – to wszystko pozwala nam zawsze dobierać rozwiązania idealne dla Państwa i zindywidualizowane. 

Serdecznie zapraszam
do kontaktu ze mną!

zadzwon-do-nas
bezplatna-wizja-lokalna
bezplatne-konsultacje
podpisanie-umowy
wniosek
instalacja
najlepsze-kolektory

Pełna specyfikacja techniczna Q.ANTUM

Pełna specyfikacja techniczna FRONIUS SYMO

Oprócz przedstawionych powyżej BESTSELLERÓW oferujemy szeroką gamę Paneli Fotowoltaicznych, Kolektorów Słonecznych, Pomp Ciepła oraz Kotłów uznanych Producentów krajowych i zagranicznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji oraz do skorzystania z naszej BEZPŁATNEJ KONSULTACJI I WYCENY!
ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!: 608 612 680

juz-dzisiaj2
systemy-solarne1

0 zł za rachunki! – TAK! To możliwe! 0 zł rachunków za energię – nowoczesne systemy firmy ABAK pozwalają na redukcję wysokości rachunków za ogrzewanie i energię elektryczną do 0 zł miesięcznie!

Atrakcyjne dofinansowania – istnieje wiele sposobów i źródeł pozwalających uzyskać znaczne dofinansowanie do inwestycji. W firmie ABAK posiadamy fachową wiedzę na temat tych możliwości i pomagamy Państwu w doborze najbardziej opłacalnego rozwiązania, jak również w przygotowaniu wszelkich wniosków i dokumentów niezbędnych do uzyskania pieniędzy na inwestycję. Z nami cały proces przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo!

Inwestycja w przyszłość – systemy ABAK są ekologiczne, nie emitują CO2, idealnie wpasowują się w rozporządzenia UE dotyczące przyszłych preferowanych źródeł energii. Dodatkowo są to systemy nie wymagające nadzoru Użytkownika. Biorąc pod uwagę stosunkowo szybką stopę zwrotu inwestycji i duże stabilne zyski możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić że jest to bardzo dobra inwestycja w przyszłość, zwiększająca wartość nieruchomości.

Wysoka wydajność – zapewniamy pełne zoptymalizowanie systemów ABAK co zapewnia maksymalną możliwą wydajność przy minimalizacji poniesionych kosztów początkowych. Nasze systemy charakteryzują się bardzo wysoką efektywnością nawet przy niskim nasłonecznieniu, dlatego z pełnym przekonaniem udzielamy 25-letniej gwarancji na ich wydajność!

Gwarancja niezawodności – nasze systemy budowane są w oparciu o niezawodną i nowoczesną technologię dlatego udzielamy na nie gwarancji nawet na 25 lat !!! Współpracując z wieloma wiodącymi Producentami urządzeń możemy zaproponować Państwu optymalne rozwiązania, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb w przystępnych cenach!

dla-kogo-systemy-solarne
DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH
systemy-solarne-dla-domu
DLA FIRM I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
DLA OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Systemy solarne to rozwiązanie niezwykle wszechstronne:
– w gospodarstwach domowych (obiektach jedno- lub wielorodzinnych)
– w obiektach użyteczności publicznej o dużym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową (hotele, pensjonaty, szpitale, obiekty sportowe)
– w obiektach przemysłowych może służyć do wstępnego podgrzewania wody na cele technologiczne.
 

zalety-systemow-solarnych
POWSZECHNE, BEZPIECZNE
I NIEWYCZERPANE ŹRÓDŁO ENERGII
najtansze-pompy-ciepla
OSZCZĘDNOŚCI
o
o
OPTYMALNE
ROZWIĄZANIA
o

Dzięki kolektorom słonecznym możemy korzystać z darmowego powszechnie dostępnego niewyczerpalnego
i w 100% bezpiecznego źródła energii
odnawialnej – ze Słońca.

Duża różnorodność i nowe możliwości Systemów Solarnych sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu optymalne rozwiązania, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb!

Nasze kolektory słoneczne o wysokiej sprawności są w stanie zaspokoić ok. 70% całorocznego zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową.

 
najlepsza-firma-instalujaca-systemy-solarne
PROFESJONALIZM
I WYSOKA JAKOŚĆ
najtansze-kotly
ZADOWOLENI
KLIENCIo
o
WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie
w doborze optymalnych rozwiązań
i montażach instalacji solarnych.
Nasze Kolektory Słoneczne są bardzo efektywne i wydajne – są w stanie zaspokoić ok. 70% całorocznego zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową.

Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć tutaj.

Zapraszamy do kontaktu! Nasi Specjaliści z przyjemnością doradzą Państwu najlepsze rozwiązania!

 
5-powodow1

V

+48 608 612 680

V

solarmontaz@wp.pl

Zadowoleni Klienci – największym powodem do satysfakcji dla nas jest zadowolenie Naszych Klientów oraz fakt, że polecają Oni nasze usługi kolejnym Odbiorcom. Przez ponad 22 lata naszej działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji zarówno dla Klientów Indywidualnych, Firm jak i Instytucji Publicznych każdorazowo uzyskując pozytywną informację zwrotną.

Profesjonalizm i doświadczenie – od wielu lat specjalizujemy się w montażach systemów solarnych i mamy na koncie wiele inwestycji w rożnych regionach Polski przy użyciu różnych urządzeń wiodących Producentów na rynku. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oferujemy zoptymalizowane systemy idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Nie jesteśmy związani bezpośrednio z żadnym Producentem więc nasze propozycje systemów dla Państwa wybierane są w oparciu o dokładną analizę warunków, wizje lokalne oraz założone osiągi aby zapewnić Państwu maksymalne zadowolenie z inwestycji.

Optymalne rozwiązania – nasze systemy są zawsze zoptymalizowane, dokładamy wszelkich starań aby ograniczyć koszty Państwa inwestycji przy zachowaniu najwyższych oczekiwanych parametrów i maksymalnej wydajności, dopasowanej do Państwa potrzeb.

Przystępne ceny – systemy ABAK wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i urządzeń, co w połączeniu z naszym doświadczeniem, optymalizacją każdego projektu oraz wieloletniemu doświadczeniu i szerokim kontaktom z wiodącymi Producentami krajowymi i zagranicznymi pozwala uzyskać bardzo atrakcyjne koszty Państwa inwestycji.

Wysoka jakość urządzeń – w swojej ofercie posiadamy urządzenia i systemy wiodących Producentów krajowych i zagranicznych. Nasze instalacje są wykonane przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku dlatego są bardzo wydajne, bezpieczne i ekologiczne. Nasze wieloletnie doświadczenie i liczne zrealizowane inwestycje sprawiają, że mając zaufanie do stosowanych przez nas technologii, z pełnym przekonaniem udzielamy 25-letniej gwarancji związanej z ich wydajnością.

monitoring pozycji